hajtovky

Stará Ľubovňa Panoráma prírody Miesto pre váš nový domov

Nové miesto pre Vaše bývanie v Starej Ľubovni

Nachádza sa v nádhernej prírodnej lokalite priamo pod  Ľubovnianskym hradom s výhľadom na Vysoké Tatry.

Hajtovky sú projektom pre všetkých – miesto pre Váš oddych, prácu a sebarealizáciu. Rozloha pozemkov a ich členenie ako celku nám umožňuje sústrediť všetko na jednom mieste a vytvoriť tak fungujúci celok, v ktorom nájdete všetko, čo potrebujete. 

Benefity novej štvrte

Mesto Stará Ľubovňa sa rozšíri o novú lokalitu, obytnú časť pre ľudí, ktorí tu našli svoj domov. Hajtovky predstavujú novú obytnú zónu, ktorú jej obyvatelia budú postupne formovať. Najväčšou výzvou je vytvoriť miesto, ktoré sa stane prirodzenou súčasťou mesta s tradíciou – Stará Ľubovňa.

Príjemné prostredie

Hajtovky sa nachádzajú v miernom svahu orientovanom na JUH, slnečnom po celý rok. Našou snahou je vybudovať pokojnú štvrť s výhodami, s maximálnym využitím pre ľudí, a podporiť tak vznik nových komunít.

Občianská vybavenosť

Výhľadovo budú v lokalite situované komerčné objekty pre čo najväčší komfort  z hľadiska dostupnosti služieb tak, aby sa jeho obyvatelia nemuseli presúvať za nákupmi, ale našli všetko potrebné priamo v blízkosti vlastného bývania.

Voľný čas

Hajtovky sú jednoducho pre tých, ktorí milujú prírodu. Užívajte si pokoj a súkromie blízko lesa a prírody. V okolí nájdete Ľubovniansky hrad a skanzen, Vysoké Tatry, Belianske Tatry,  Pieninský národný park a mnoho iného.

Vyberte si svoj pozemok

Hajtovky predstavujú obytnú zónu 240 pozemkov pre rodinné domy, bytové domy, komerčné objekty a objekty pre občianskú vybavenosť. V prvej etape ponúkame na predaj 77 pozemkov s rozlohami od 401 m2 do 1096 m2.

Sekcia A

voľný

rezervovaný

predaný

Sekcia B

voľný

rezervovaný

predaný

Máte záujem?

1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder